Viedie putekļūcēji-roboti:

Par putekļsūcējiem-robotiem

Tīra māja katru dienu

Viedie putekļsūcēji ir neaizstājama ierīce, lai grīda būtu perfekti tīra katru dienu. Atvieglojiet sev dzīvi, un uzticiet netīrumu, putekļu, drupaču, mājdzīvnieku spalvu un citu netīrumu savākšanu putekļu sūcēja-robota pārziņā, jo tas savu darbiņu padarīs izcili! 

Aizmirstiet par stundām ilgu grīdu tīrīšanu

Bagotte putekļsūcēju cena noteikti atbilst tā kvalitātei. Putekļsūcēji-robotu popularitāte strauji aug, un arvien vairāk ģimenes to iegādājas un novērtē. Kamēr putekļsūcējs-robots nodarbojas ar grūdu uzkopšanu, Jūs varat veltīt laiku sev un savai ģimenei. Putekļsūcējs vienlaikus tīra sausā un mitrā veidā, tādēļ, Jūs varat aizmirst ne tikai par grīdas sūkšanu, bet arī mazgāšanu. Putekļsūcējs-robots parūpēsies par Jūsu mājas grīdas tīrību arī tad, kad Jūs neesat mājās.

Lieliska palīdzība tiem, kuriem ir mājdzīvnieki

Visi tie, kuriem ir mājdzīvnieki ļoti labi zin cik ilgu laiku aizņem mājas uzkopšana, jo spalvas ir it visur. Kā arī, bieži vien, atgriežoties no pastaigām mūsu mīluļi mēdz mājās atnest netīrumus un smiltis. Putekļsūcējs-robots būs Jūsu vislabākais draugs grīdu virsmu uzkopšanā! Jums ir iespēja ieprogrammēt robotu tā, lai tas tīrītu grīdas Jums vēlamajā laikā. Jūs mājas sagaidīs ne tikai Jūsu mājas mīlulis, bet arī tīras grīdas!

Viedie roboti ar jaunākajām tehniskajām īpašībām

Ar spēcīgo sūkšanas jaudu, robots viegli izsūc visus netīrumus no grīdas un paklāja. Automātiskais paklāja režīms automātiski izvēlas nepieciešamo jaudas līmeni, lai sasniegtu labāko rezultātu. Mūsu putekļsūcējiem – robotiem ir iebūvēti progresīvi infrasarkanie sensori, kas ļauj apiet šķēršļus. Pēc katras tīrīšanas putekļsūcēji atgriežas savā uzlādes stacijā, tādējādi, tie vienmēr ir gatavi nākamajam darbiņam. Mūsu piedāvāto modeļu komplektā, Jūs atradīsiet 2 metrus garas magnētiskās lentes, kuras varēsiet pielīmēt pie grīdas, lai robots šajās vietās neveiktu tīrīšanu. Jaunākajam BG800 modelim ir žiroskopiskā navigācija, kas ļauj noskenēt mājas sienu robežas, kas sūknējot ietaupa robota enerģiju un neatstāj netīras grīdas zonas. Šiem robotiem-putekļsūcējiem ir tirgū vispopulārākie un atzītākie HEPA filtri, kas visus netīrumus absorbē daudz labāk nekā parastie filtri.

Shopping Cart
Scroll to Top