Par mums

Vēlamies dzīvi padarīt vieglāku un laimīgāku ar jaunāko inovāciju palīdzību!

Mūsu misija

Mēs priecājamies, ka esat nokļuvuši mūsu interneta veikalā! Ja esat šeit, tas nozīmē, ka arī Jūs interesē jaunākās tehnoloģijas, kas izstrādātas, lai uzlabotu dzīves kvalitāti un atvieglotu ikdienas darbus veicot mājas uzkopšanu! Mēs esam atvērti inovācijām un vienmēr paplašinām savu redzesloku, virzoties uz jauniem mērķiem un  jaunu produktu piedāvāšanu saviem klientiem. Mūsu galvenais mērķis ir piedāvāt kvalitatīvas un efektīvas ierīces, kas atvieglotu Jūsu ikdienu un dzīves kvalitāti. Mēs cītīgi strādājam pie tā, lai PRIEMIUM MĀJAS piedāvātie produkti atbilstu visām Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Izvēloties mūsu produktus, Jūs pārliecināsieties, ka mājas uzkopšana vēl nekad nav bijusi tik patīkamāka! 

Augstākās kvalitātes preces

Mēs rūpīgi izvēlamies partnerus, ar kuriem mēs sadarbojamies. Mēs piedāvājam tikai tirgū pārbaudītus un klientu atzītus produktus: 

“BAGOTTE” ražotājs piedāvā visaugstākās kvalitātes novatoriskus un uzticamus robotus-putekļsūcējus, kas jau ir paspējuši izpelnīties klientu uzticību. Šī zīmola robotiem-putekļsūcējiem ir visas funkcijas, lai sasniegtu maksimālu tīrīšanas efektu. Šis uzņēmums koncentrējas uz produktu kvalitāti un uzticamību. Uzņēmums ir labi pazīstams ar plašu produktu klāstu un vadošo lomu ar lielākajiem uzņēmumiem pasaulē.
“DEVVIS”, ”EVIS”, ”HESTER M2 PRO”  ražotāji jau daudzus gadus specializējas tieši mājas loga robotu ražošanā. To mērķis ir uzlabot patērētāju dzīves kvalitāti, piedāvājot augstas kvalitātes noderīgus produktus cilvēkiem un mājas videi.

Kādēļ ir vērts iegādāties preces tieši pie mums?

• Pie mums Jūs atradīsiet lieliskas kvalitātes preces, kuras atbilst savai cenai.
• Mēs nodrošinām 2 gadu garantiju.
• Mēs apņemamies atmaksāt visu samaksāto summu, ja Jūs nolemsiet atgriezt preci 14 dienu laikā no preces piegādes dienas. Bet tikai tad, ja prece netika lietota.
• Ātra piegāde – preces saņemsiet 1-3 darba dienu laikā. Jūs varat izvēlēties jebkuru Jums ērtu piegādes veidu – Omnivas vai DPD pakomāts, vai piegāde ar DPD kurjeru.  

Ātra piegāde

Saņemiet preces 1-3 darba dienu laikā. Bezmaksas piegāde visā Latvijā.

Kvalitātes garantija

Mēs piedāvājam 2 gadu produkta garantiju un 14 dienu atgriešanas periodu.

Pieejamas cenas

Ekskluzīvi produkti, kuru kvalitāte atbilst cenai.

Drošs maksājums

Maksājums, izmantojot “Paysera” sistēmu, pakomātā vai kurjeram.

Shopping Cart
Scroll to Top