Viedie logu tīrīšanas roboti

Izbaudiet jaunākās tehnoloģijas, kas paredzētas ikdienas un sadzīves atvieglošanai. Logu tīrīšanas roboti palīdzēs Jūsu logiem kļūt tīriem un spodriem bez jebkādas piepūles. Mūsu piedāvājumā ir 3 dažādi logu tīrīšanas roboti, kuri klientu vidū ir kļuvuši par pašiem uzticamākajiem un atzītākajiem robotiņiem – izmēģiniet arī Jūs!

 

Logu tīrīšanas roboti:

Par logu tīrīšanas robotiem

Ielaidiet savās mājās vēl vairāk gaismas – visa gada garumā

 

Vai arī Jūs logu tīrīšana mēdz nogurdināt? Bieži vien arī piekļūšana logiem no ārpuses sagādā lielas grūtības. Logu tīrīšanas roboti ir ideāls risinājums, kas ļauj viegli parūpēties par nevainojamu logu tīrību, tas palīdz ietaupīt laiku, un ir ļoti ērts. Aizmirstiet par manuālo tīrīšanu, atbrīvojiet sevi no nogurdinošās logu tīrīšanas, un atstājiet to logu robota ziņā. Putekļus, lietus traipus, ziedputekšņus, pirkstu nospiedumus un citus netīrumus robots notīrīs bez jebkādām problēmām – tikai ar vienas pogas palīdzību. Uzticiet logu tīrīšanu robotam, kas ļaus Jums izbaudīt saules starus un gaismu istabā visa gada garumā – caur spodriem un tīriem logiem.

Vienkārši, ērti un ļoti ātri

Logu tīrīšanas roboti darbojas patstāvīgi, tie vienkārši jāpieliek pie virsmas, kuru vēlaties notīrīt. Logus var tīrīt gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Roboti var darboties ne tikai vertikālā stāvoklī, bet arī uz horizontālas virsmas. Tie arī notīra jebkura biezuma stiklu, dušas kabīnes, spoguļus.

Īpaša drošība (UPS) 

Logu roboti ir labi aizsargāti pret jebkādiem nejaušiem kritieniem. Pirmkārt, logu robotiem ir jaudīgi vakuuma motori, kas stingri piestiprinās tīrāmā loga virsmai. Mūsu logu robotiem ir arī integrēta nepārtrauktās barošanas sistēma UPS, kas nodrošinās robota nepārtrauktu darbību negaidītas strāvas padeves pārtraukuma gadījumā. Iepakojumā Jūs atradīsiet arī īpaši izturīgu 4,5 metru virvi, kas pasargās robotus no jebkura nejauša kritiena. Ar šādu aizsardzību pat stiprs vējš to nespēs iebiedēt. 

Īpaši rūpīga tīrīšana un ērta vadība

Logu roboti tīra logus ar īpaši labi absorbējošām, mīkstām mikrošķiedras drāniņām, kas labi notīrīs visus netīrumus. Roboti pārvietojas, neizmantojot papildus riteņus, tādējādi, neatstāj pēdas un nesaskrāpē logu. Loga robotus Jūs varat ieslēgt ar vienu pogu, kas atrodas uz robota korpusa. Ar tālvadības pulti varat to vadīt un iestatīt dažādus tīrīšanas režīmus. Pēc loga notīrīšanas loga roboti automātiski atgriežas sākuma punktā. Roboti pārvietojas pa noteiktām trajektorijām, un, pateicoties integrētajai navigācijas sistēmai, tie automātiski izvēlas visefektīvāko tīrīšanas ceļu.

Shopping Cart
Scroll to Top